Hotel City

  Vídeňská 183/124, Brno - zobrazit na mapě

.Hotel City Brno se nachází na křižovatce významných komunikací - dálnice D1, D2 a silnice R52 směrem na Vídeň. Ať už máte namířeno do Prahy, do Bratislavy, do Vídně, ať už jen projíždíte nebo chcete navštívit Brno, má pro vás City Hotel Brno nabídku levného ubytování i doplňkových služeb.


Hotel City Brno nabízí 70 pokojů v tříhvězdičkovém standardu, snídaňovou restauraci, kongresový sál pro padesát až osmdesát osob, vlastní parkování v areálu hotelu, WiFi ve společných prostorách zdarma. Relax on the Road.


Hotel City Brno je ideálním místem pro hosty na pracovních cestách, pro business klientelu, turisty, firemní klienty, menší firemní a konferenční akce, pro ubytování rodin s dětmi, pro jednotlivce i pro skupiny, které shánějí levné ubytování v Brně.


Strategická poloha Hotel City Brno na výpadovce ve směru na Vídeň, přímo u rychlostní komunikace R52 zajišťuje hostům výbornou dostupnost. Z hotel City Brno se snadno dostanete k veletržnímu areálu BVV, na Grand Prix, do historického centra Brna, do nákupního centra Olympia, Futurum a Vaňkovka, ale i na další zajímavá místa v okolí.

Kompletní nabídka služeb City Hotel Brno: 70 pokojů ve standardu 3*, kongresový sál pro 50-80 osob, snídaňová restaurace, posilovna přímo v hotelu, připojení k internetu zdarma, hlídané parkoviště s kapacitou 39 míst.


Méně o hotelu ...


Rezervace pobytu:

312 243 298     777 928 789
pondělí až pátek 9:00 -17:00
hotel-city@toprague.cz


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu City Brno věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu City Brno se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.